Állásajánlatok - CNC MEGMUNKÁLÓ KÖZPONT PROGRAMOZÓ

A munkatárs feladatai:
- Forgácsoló üzemünkben egyedi és kis sorozatú alkatrészek gyártása rajz alapján, 3-4-5-tengelyes megmunkáló központokon. Programozás - Gépbeállítás - Kezelés

Elvárások:
- minimum szakmunkás végzettség, vagy nappali szakon elvégzett szakmai iskola,
- Fanuc vagy Siemens programozási nyelv ismwerete,
- legalább 2 év szakmai gyakorlat az egyedi gyártás területén,
- megfelelő anyag, gép, szerszám és gyártásismeret,
- szakmai elhivatottság, kreativitás és önálló munkavégzés,
- jól terhelhetőség,
- nem dohányzó,
- csapatmunkára alkalmas.

Előnyt jelent:
- gyakorlott programozó, gépbeállító
- CAD ismeret / Solid Edge
- CAM programozás ismeret - pl. EdgeCam

Amit biztosítunk:
- EU szintű üzemi környezet
- versenyképes jövedelem
- hosszú távú együttműködés

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzzal az info@tgi-q.hu címre.

Állásajánlatok - CNC esztergályos

- Forgácsoló üzemünkben egyedi és kis sorozatú, forgásszimmetrikus alkatrészek gyártása rajz alapján. Mérettartomány: D320x600 mm-ig.

Elvárások:
- minimum szakmunkás végzettség, vagy nappali szakon elvégzett szakmai iskola
- CNC programozói és gépkezelői szakvizsga
- Fanuc nyelv ismerete
- legalább 2 év szakmai gyakorlat az egyedi gyártás területén.
- megfelelő anyag, gép, szerszám és gyártásismeret.
- szakmai elhivatottság, kreativitás és önálló munkavégzés
- jól terhelhetőség
- nem dohányzó
- csapatmunkára alkalmas

- fanuc vezérlő ismerete

Állásajánlatok - MŰSZAKVEZETŐ VEGYÉSZTECHNIKUS

Pályakezdő vagy? Érdekelnek a kihívások? Szeretnél a középiskola után egyből munkába állni és versenyképes bért keresni annak a lehetőségével, hogy munka mellett tovább képezd magad? Szívesen dolgoznál Magyarország egyik legújabb és legkorszerűbb alumínium felületkezelő üzemében?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor ez az állás NEKED való!

Cégünk alumínium felületkezelő (ELOXÁLÓ) üzemének területére Műszakvezető vegyésztechnikus Munkatársat keres!

Feladatkör:
- Eloxáló üzem irányítás/műszakvezetés, folyamat irányítás.
- Munkarend: a betanulás idejére egy műszakban, azt követően több műszakos.

Elvárások:
- Szakirányú végzettség (vegyésztechnikus; vegyészmérnök; laboráns)
- Munkára való igényesség, rugalmasság, jó problémamegoldó készség, lojalitás
- Jó terhelhetőség
- előnyt jelent: szakirányú felsőfokú végzettség (vagy folyamatban van)

Amit kínálunk:
- Betanítás a teljes folyamatra
- Stabil, hosszú távú munkahely
- Európai színvonalú, igényes munkakörnyezet
- versenyképes fizetés

Fényképes szakmai önéletrajzod az info@eloxalas.eu e-mail címünkre várjuk.

Állásajánlatok - FELÜLETKEZELŐ MUNKATÁRS

Eloxáló (alumínium felületkezelő) üzembe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Felületkezelő munkatárs

A munka jellege: betanított, 2 műszakos munkarendben.
Feladat: Alumínium alkatrészek előkészítése a felületkezelésre (függesztékekre való felrakás), felületkezelt alkatrészek leszedése, ellenőrzése, csomagolása.

Női ill. férfi jelentkezőket egyaránt várunk.

Elvárások:
- min. szakmunkás ipari végzettség
- munkájára való igényesség

- szakrajz ismeretek (rajzolvasás, tűrésrendszer, alapanyagok ismerete)
- felületkezelő üzemben megszerzett gyakorlat

- stabil, hosszú távú munkahely
- európai színvonalú, igényes munkakörnyezet

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzzal az info@eloxalas.eu címre.